Dragă vizitatorule,

Fie că ești un cetățean al Comunei Beliu sau un navigator al Internetului interesat de comuna noastră, îți urez un călduros

BUN VENIT pe pagina noastră !

Sper că vei găsi informațiile pe care le cauți cu această ocazie. Dacă, totuși, pagina noastră nu este încă ceea ce ți-ai dori să fie, doresc să te asigur că noi, cei din administrația locală a Comunei Beliu lucrăm în continuare pentru tine, încercând să îți arătăm acest lucru și pe acestă cale, digitală și îți promitem că nu ne vom opri până când pagina beliu.ro va deveni un portal de referință pentru comunitatea noastră.

De accea, te rog, pe tine, vizitatorule transmite-ne sugestiile, ideile și – de ce nu – criticile tale pentru a ne ajuta în demersul nostru.

 

Precum vezi, îmi permit să încalc „tipicul” adresării formale românești și să mă adresez ȚIE la persona a doua singular, nu din lipsă de respect ci din dorința de a ne simți alături de TINE!

Al tău și în slujba ta,

Cu prietenie și sinceritate,

Emanuel Coraș-Horhat,

primarul Comunei Beliu